IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT323-5
IC REG LINEAR 5V 85MA SOT323-5
High input voltage - 85 mA LDO linear regulator
IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT23-5
IC REG LDO ADJ 85MA SOT23-5
IC REG LDO 2.5V 85MA 8DFN / LDO Regulator Pos 2.5V 0.085A 8-Pin DFN EP T/R