COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH / Common Mode Chokes Dual 220uH 1kHz 1.5A 0.14Ohm DCR Thru-Hole Box
COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH