CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD / Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (12.5 X 6 X 10.5mm) Radial 10mm 125°C
CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL / Cap Film 1.2uF 250V PET 10% (18.5 X 8 X 15.9mm) Radial 15mm 125°C
CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL / Cap Film 1.8uF 250V PET 10% (26 X 7.5 X 15.5mm) Radial 22.5mm 125°C
CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL / Cap Film 3.3uF 250V PET 10% (26 X 10.5 X 19mm) Radial 22.5mm 125°C
CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL / Cap Film 5.6uF 250V PET 10% (31 X 12.5 X 21.5mm) Radial 27.5mm 125°C