MOSFET N-CH 250V 63.5A D2PAK / N-Channel 250 V 63.5A (Tc) 375W (Tc) Surface Mount TO-263 (D²Pak)
N-Channel 30-V (D-S), 175C MOSFET
MOSFET N-CH 30V 110A TO263
MOSFET N-CH 30V 110A D2PAK