FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Chip Beads(SMD) For Signal Line
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN