IC SSR HISIDE 2CH PENTAWATT VERT
IC SSR HISIDE ISO 40V POWERSO10
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 / Power Switch/Driver 1:1 N-Channel 3.4A 10-PowerSO
Power Switch Hi Side 14A 10-Pin(10+2Tab) PowerSO T/R
ISO HIGH SIDE SMART POWER SOLID STATE RELAY | MOSFET N-CH 60V 10A DPAK