STLQ020J25R
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Manufacturer No:
STLQ020J25R
Manufacture:
STMicroelectronics
Datasheet:
STLQ020J25R
Description:
IC REG LIN 2.5V 200MA 4FLIPCHIP
Product Attribute
Categories
Integrated Circuits (ICs)
Estimated Pruduction Lead Time
35 Weeks
Features
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 200mA 4-FlipChip (0.77x0.77)
Manufacturer
STMicroelectronics
Package
Reel - TR
Operating Temperature Range
-40°C ~ 125°C (TJ)