IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6DFN
IC REG LINEAR 3V 150MA 6DFN / Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA 6-DFN (2x2)
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6DFN
IC REG LIN 1.2V 250MA 4FLIPCHIP
IC REG LIN 1.8V 250MA 4FLIPCHIP / Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 250mA 4-FlipChip
IC REG LIN 2.5V 250MA 4FLIPCHIP