LDK320M33R
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Manufacturer No:
LDK320M33R
Datasheet:
LDK320M33R
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Product Attribute
Categories
Integrated Circuits (ICs)
Estimated Pruduction Lead Time
29 Weeks
Features
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA SOT-23-5
Manufacturer
STMicroelectronics
Package
Reel - TR
Operating Temperature Range
-40°C ~ 125°C (TJ)