LD39130SJ33R
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Manufacturer No:
LD39130SJ33R
Datasheet:
LD39130SJ33R
Description:
IC REG LIN 3.3V 300MA 4FLIPCHIP
Product Attribute
Categories
Integrated Circuits (ICs)
Estimated Pruduction Lead Time
35 Weeks
Features
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA 4-FlipChip (.69x.69)
Manufacturer
STMicroelectronics
Package
Reel - TR
Operating Temperature Range
-40°C ~ 125°C