LD39130SJ18R
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Manufacturer No:
LD39130SJ18R
Datasheet:
LD39130SJ18R
Description:
IC REG LIN 1.8V 300MA 4FLIPCHIP
Product Attribute
Categories
Integrated Circuits (ICs)
Estimated Pruduction Lead Time
35 Weeks
Features
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 300mA 4-FlipChip (.69x.69)
Manufacturer
STMicroelectronics
Package
Reel - TR
Operating Temperature Range
-40°C ~ 125°C