IC REG LIN 1.2V 150MA 4FLIPCHIP
150 mA low quiescent current low noise voltage regulator | IC REG LIN 1.5V 150MA 4FLIPCHIP
IC REG LIN 2.8V 150MA 4FLIPCHIP
150 mA low quiescent current low noise voltage regulator
IC REG LDO 0.8V 0.15A SOT23-5
IC REG LDO 1V 0.15A SOT23-5