LD39020DTPU11R
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Manufacturer No:
LD39020DTPU11R
Datasheet:
LD39020DTPU11R
Description:
IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4DFN
Product Attribute
Categories
Integrated Circuits (ICs)
Estimated Pruduction Lead Time
27 Weeks
Features
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA 4-DFN (1x1)
Manufacturer
STMicroelectronics
Package
Reel - TR
Operating Temperature Range
-40°C ~ 125°C (TJ)