KD1084D2T25R
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Manufacturer No:
KD1084D2T25R
Manufacture:
STMicroelectronics
Datasheet:
KD1084D2T25R
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK
Product Attribute
Categories
Integrated Circuits (ICs)
Features
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5A D2PAK
Manufacturer
STMicroelectronics
Package
Reel - TR
Part Status
Obsolete
Operating Temperature Range
-40°C ~ 125°C