SFSD-05-30-H-11.81-S
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
SFSD-05-30-H-11.81-S
Datasheet:
SFSD-05-30-H-11.81-S
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")