SFSD-05-30-H-05.90-S
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
SFSD-05-30-H-05.90-S
Datasheet:
SFSD-05-30-H-05.90-S
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Length
0.492' (149.86mm, 5.90")