CMC 130MA 2LN 90 OHM SMD
CMC 130MA 2LN 12 OHM SMD
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
CMC 200MA 2LN 220 OHM SMD / 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 700mOhm
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD