CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL / 100 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL / 100 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL / Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 234mA 10000h 105°C Bulk
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL