CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL / Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 140mA 1000h 105°C Automotive Bulk
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL / 6800 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL / 470 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL / 10 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL / 10000 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C