/ DDR3 Sdram Plastic Pbf Fbga Misc
DDR3-1866 128Mx16 (2Gb)
IC SDRAM 2GBIT 933MHZ 96FBGA
Differential bidirectional data strobe
DDR3-1600 128Mx16 (2Gb)
DRAM Chip DDR3 SDRAM 2Gbit 128Mx16 1.5V 96-Pin FBGA / IC SDRAM 2GBIT 800MHZ 96FBGA