512 Kbit, Low Voltage, Serial Flash Memory With 20 MHz SPI Bus Interface
IC FLASH 512KBIT 50MHZ 8TSSOP
IC FLASH 512KBIT 50MHZ 8UFDFPN
512 Kbit to 32 Mbit, Low Voltage, Serial Flash Memory With 40 MHz or 50 MHz SPI Bus Interface