TVS DIODE 108VWM 175.2VC R6 / 175.2V Clamp Ipp Tvs Diode Through Hole R-6
30KW TVS BIDIRECTIONAL
TVS DIODE 132VWM 213VC R6 / Diode TVS Single Bi-Dir 132V 30KW 2-Pin Case R-6 T/R
30kW Transient Voltage Suppressor
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR