Precision 4.096V SOT-23 FGA Voltage References | IC VREF SERIES 4.096V SOT23-3
IC VREF SERIES 4.096V SOT23-3
Precision 5.0V SOT-23 FGA™ Voltage Reference | IC VREF SERIES 5V SOT23-3
IC VREF SERIES 4.096V SOT23-3 / V-Ref Precision 4.096V 10mA 3-Pin SOT-23 T/R