5.3A, 1200V, NPT Series N-Channel IGBT
IGBT 1200V 5.3A 60W TO252AA
IGBT 600V 6A 33W TO252AA
6A, 400V and 500V N-Channel IGBTs
IGBT 600V 14A 60W TO252AA