DIODE SCHOTTKY 30V 1A SOD323
SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER R / Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45 V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63