STANDARD RECOVERY 1-PHASE SILICON BRIDGE RECTIFIERS
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 / Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100 V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
DIODE ARRAY SCHOTTKY
DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO252-3