DIODE MODULE 100V 150A 2TOWER / Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100 V 150A Chassis Mount Twin Tower
300 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier | DIODE MODULE 45V 300A 2TOWER
30 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
30 Amp HT Power Schottky Barrier Rectifier 100 Volts to 200 Volts
TO-220AB, SKY / Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100 V 30A Through Hole TO-220-3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220