Zener Diode Single 4.94V 2.63% 130Ohm 500mW 2-Pin SOD-323F T/R
SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123 / Zener Diode Single 5.1V 2.564% 17Ohm 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
DIODE ZENER SOD123
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
DIODE ZENER 5.07V 500MW SOD323F