ST16C554DIJ
Electrical Parts
Manufacturer No:
ST16C554DIJ
Manufacture:
Analog Devices Inc.
Datasheet:
ST16C554DIJ
Product Attribute
Reference Date Code
0630+
Reference case
PLCC
Manufacturer
Analog Devices Inc.
Manufacturer Homepage
www.analog.com
Popularity
Low
Fake Threat In the Open Market
49 pct.
Supply and Demand Status
Limited
Company Profile
ST16C554DIJ Relevant information
ST161608SS
ST161608SS
BOX S STEEL NAT 18.9"L X 16"W / Eclipse Sloped Top Series, 304 Stainless Steel
ST16168LG
ST16168LG
BOX STEEL GRAY 18.900"L X 16"W / Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Slanted Top 18.900" L x 16.000" W (480.06mm x 406.40mm) X 8.000" (203.20mm)
ST16C1450CJ28
ST16C1450CJ28
2.97V TO 5.5V UART